Zacisze Trygort – Węgorzewo

Gospodarstwo o powierzchni 30 ha położone jest poza wsią, specjalizuje się w hodowli bydła mięsnego, produkcji roślinnej i turystyce. Na cele turystyczne przeznaczone jest część budynku mieszkalnego. Siedlisko jest obsadzone wieloma gatunkami drzew tworząc zwarty szpaler, położone pośrodku gospodarstwa a do najbliższych sąsiedzkich zabudowań mamy 1 kilometr.

O obiekcie: 

Gospodarstwa agroturystyczne leży w krainie Wielkich Jezior Mazurskich. obszar 30 hektarowe gospodarstwo to prawdziwa oaza spokoju , idealne miejsce na dłuższy wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Poznać można tu zwyczaje zwierząt, odbywać wycieczki piesze i rowerowe po okolicy, łowić ryby czy korzystać z bogactwa grzybowych lasów. Ośrodek proponuje zdrową żywność własnego gospodarstwa : wędliny, drób, owoce, warzywa. Specjalnością ich kuchni są pierogi, smalec domowy, rosół, wiejski z domowym makaronem oraz samodzielnie wypiekany chleb. Obiekt oferuje 16 miejsc noclegowych W odległości 1 kilometra znajduje się jezioro Mamry z kąpieliskiem i pomostem. Gospodarstwo położone jest 4 km od Węgorzewa miasta słynącego z zamku krzyżackiego.

OFERTA

  • 2 pokoje cztero osobowe przejściowe z łazienką w pokoju 
  • 1 pokój dwu osobowy z łazienką w pokoju
  • 1 pokój dwu osobowy z łazienka na korytarzu – łazienka tylko do tego pokoju
  • 1 pokój cztero osobowy na parterze – łazienka na korytarzu przystosowana do potrzeb osób niepełno sprawnych

Do dyspozycji gości w cenie pobytu: – rowery – boisko do piłki siatkowej, babinktona, do koszykówki – parking – grill – miejsce do rozpalania ogniska – sprzęt ogrodowy – plac zabaw dla dzieci Za odpłatnością – rowery. Dodatkowo w sąsiednim gospodarstwie hipoterapia.

ATRAKCJE– baza nurkowa w sąsiedztwie – organizacja kursów – Twierdza Boyen- Sanktuarium w Świętej Lipce- gotycki kościół w Kętrzynie- kwatera Hitlera – „Wilczy Szaniec ” w Gierłoży– zamek biskupi w Reszlu , zamek krzyżacki w Rynie- port żeglugi w Węgorzewie – wiadukty w Stańczykach- piramida w Rapie DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH POWYŻEJ 10 OSÓB UPUSTY CENOWE

Węgorzewo
to piękne miasto turystyczne. Znajdziemy tu wiele atrakcji od festiwali, które są tutaj organizowane po wypoczynek na łonie natury.  Za najcenniejszy zabytek Węgorzewa, uważa się że, jest to pochodzący z początku XVII wieku późnogotycki kościół parafialny pod wezwaniem świętego Piotra i Pawła.  W okresie letnim można także udać się w rejs statkiem wycieczkowym wzdłuż szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, lub udać się na wycieczki rowerowe. 

noclegi Węgorzewo, Węgorzewo pokoje do wynajęcia

Możliwość komentowania jest wyłączona.