XV LETNIA FILHARMONIA aukso Wigry/Pieniny 2014

Pieniny noclegi zapraszają do „Jazz Baru” w szczawnickim Dworku Gościnnym na konferencję prasową anonsującą festiwal „LETNIA FILHARMONIA aukso – Wigry/Pieniny 2014”, który odbędzie się między 8 a 10 sierpnia 2014 w Niedzicy i Szczawnicy.

„LETNIA FILHARMONIA aukso” to coroczny festiwal o szerokim spektrum artystycznym i kulturowym, którego jednak głównym atutem jest wyjątkowo wysoki poziom muzyczny związany z rozwojem jednej z najlepszych orkiestr kameralnych w Polsce – Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy AUKSO pod dyrekcją Marka Mosia. Już od czternastu lat na Suwalszczyźnie festiwal daje okazję usłyszenia najwybitniejszych muzyków. W roku 2014 po raz pierwszy odbędzie się południowa odsłona festiwalu – w Pieninach.

Podczas czwartkowej konferencji o wydarzeniach festiwalu opowiedzą: Justyna Rekść-Raubo – Dyrektor i współtwórca festiwalu, Grzegorz Podlewski – Prezes Zespołu Elektrowni Wodnych NIEDZICA S.A., dr Weronika Świerczyńska-Głownia PR Manager Thermaleo Sp. z oo. oraz Piotr Gąsienica – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy.


Możliwość komentowania jest wyłączona.