Wytchnienie w Białce Tatrzańskiej

Białka Tatrzańska kwatery zaprasza do obiektu położonego w jednej z najpopularniejszych miejscowości tatrzańskich – Białce Tatrzańskiej.
Jego lokalizacja sprawia, że stanowi doskonałą bazę noclegową i wypoczynkową dla wszystkich spragnionych relaksu na łonie tatrzańskiej przyrody.
Oprócz niego do dyspozycji gości kwatery Białka Tatrzańska przeznaczyła 2 obiekty, z których każdy otoczony jest dużym ogrodem i posiada utwardzony, oświetlony i zamykany parking dla samochodów osobowych oraz plac postojowy dla autokarów. W drugim budynku za drogą 2a w okresie feryjnym isnieje możliwość pobytu ze śniadaniem. z dodatkową opcją wykupienia obiadokolacji. Niewątpliwym atutem są duże, otwarte tereny zielone, oraz dojście do czystej rzeki Białki.

Ta podhalańska wieś, mimo niewielkiego obszaru jaki zajmuje, jest odwiedzana przez całe masy turystów.  Na terenie wsi znajdują się linowe koleje oraz wyciągi narciarskie. Okolice stanowi oczywiście całe mnóstwo tras górskich.

Znajdujące się z pobliżu pasma górskie, Polskie oraz Słowackie Tatry, urzekają krajobrazami i zapierają dech w piersiach. J

Lokalizacja, łagodny klimat, a także fauna i flora Białki Tatrzańskiej czynią wieś niezwykle atrakcyjną pod względem turystycznym , kiedy przepięknie ulokowane szlaki turystyczne zachęcają do spacerów, ale również zimą, gdyż można poszaleć na nowoczesnych stokach narciarskich.

Tanie noclegi Białka Tatrzańska to idealne miejsce na udany wypoczynek. Klimat spokojnej górskiej miejscowości sprawia, że Białka stała się tak popularna na początku XXI wieku jako alternatywa dla dużych kurortów narciarskich (
Białka noclegi oferuje tanie noclegi, kwatery wille, pensjonaty pokoje 2,3,4-osobowe. Wszystkie z łazienkami.

W pobliżu znajduje się Kotelnica Białczańska – kompleks wyciągów narciarskich na stokach o różnym stopniu trudności, utwardzanych ratrakami, sztucznie śnieżonych i oświetlanych po zmroku.
Domy dysponują łącznie 145 miejscami noclegowymi w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych w większości z balkonami. Każdy wyposażony jest w radio, telewizor i pełny węzeł sanitarny. Posiadamy sale konferencyjną z 8 wejściami do internetu (stałe łącze) wyposażoną w projektor multimedialny LG. W obiekcie znajduje się także jacuzzi na 4 do 6 osób oraz sauna.
Do dyspozycji gości udostępniony oddzielny budynek, w którym można zorganizować tańce, pasiady przy muzyce góralskiej z kapelą góralską, pieczenie prosiaka. Przy dźwiękach muzyki można uraczyć się specjalnie przygotowanymi posiłkami i kuflem piwa. 


Możliwość komentowania jest wyłączona.