Wisła

Wisła to urokliwa i zarazem często odwiedzana miejscowość w Beskidzie Śląskim,  jest doskonałą bazą wypadową w góry, a zimą nie trzeba ruszać się daleko, by cieszyć się jazda na nartach.

Za rzekami, dolinami, a nawet i paroma nizinami w samym sercu Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Nie musisz uciekać w krainę marzeń i fikcji, by usłyszeć magiczny
szmer liści, czy szum potoku, bo właśnie tu, w Soblówce, w tej niedużej kranie, już samego rana zbudzi Cię niezastąpiony śpiew ptaków, zapowiadający, ale jakże uroczej miejscowości. Uderzające ale jakże delikatnie i świeże powietrze, muskające twarz,
zmusi do długich wędrówek, podczas którychdoświadczysz niezwykłych przygód ale również i widoków zapierający dech w piersiach.

W centrum miasteczka stoją dwie skocznie, jest kilka nartostrad oświetlonych i odśnieżanych wraz z wyciągami, a w sezonie organizowanych jest wiele zawodów.

Zdobywając największe szczyty w tej miejscowości, jak i okolicznych wioskach, dostąpisz niesamowitego wrażenia.

Wisła noclegi położone jest w spokojnej, cichej i willowej dzielnicy, niecały kilometr od centrum miasta.
Praktycznie w Wiśle jest tyle atrakcji, że nie sposób się nudzić.
Oferujemy Państwu nowocześnie, elegancko i komfortowo urządzone 2 – 4 osobowe

Noclegi Wisła warto wybrać się w góry jednym z wielu szlaków turystycznych, popływać w basenie, bądź pokręcić się kajakiem na stawie.Dodając do tego wygodne kwatery, pyszne jedzenie i urokliwe knajpki można wyjść z założenia, że Wisła jest najlepszym miejscem na spędzenie urlopu.

Noclegi w Wiśle to wiele atrakcji
-wyciągi narciarskie
-wyciągi krzesełkowe (Stożek, Czantoria, Palenica)
-letni tor saneczkowy
-rezerwaty przyrody
-kilkadziesiąt karczm regionalnych, pubów, restauracji (
-loty na lotniach i paralotniach (Czantoria, Równica, Ochodzita)
-mnóstwo szlaków turystycznych
-tereny myśliwskie i wędkarskie
-zabytki (muzea, galerie sztuki ludowej, zamki, pałacyk prezydencki, kościoły, izby regionalne)

Wisła organizuje:

-urlopy
-wczasy rodzinne
-imprezy integracyjne
-spotkania firmowe
-kolonie ,obozy, wycieczki szkolne, zielone szkoły
-biesiady góralskie
-kuligi letnie i zimowe
-ogniska

Latem warto wybrać się w góry jednym z wielu szlaków turystycznych, popływać w basenie. Dodając do tego wygodne kwatery, pokoje gościnne, ośrodki wczasowe, pensjonaty, wille, apartamenty, noclegi domki, noclegi z wyzywieniem pyszne jedzenie i urokliwe knajpki można wyjść z założenia, że Wisła jest najlepszym miejscem na spędzenie urlopu, zarówno zimowego, jak i letniego.

Wisła tanie noclegi to  kompleks w zacisznej dolince leżącej kawałek od centrum Wisłyjak i kompleksów basenowych i konferencyjnych hotelu Gołębiowski . Zaletą Wisły jest wyjątkowo spokojne miejsce idealne dla rodzin z dziećmi,jak i przeprowadzenia imprez firmowych.

Po dłuższych wędrówkach  krętą drogą wśród ogromnych świerków i buków,
warto zatrzymać się i odpocząć w zaciszu,  poczuć zapach świeżego drewna ale i bezpieczeństwo, jakie nadaje naturalny kolor ścian oraz bajeczny
kominek wypełniający ten cichy azyl niezwykłym ciepłem.

noclegi Wisła, Wisła pensjonaty, kwatery Wisła, pensjonaty Wisła

Możliwość komentowania jest wyłączona.