Noclegi Szczyrk w sercu Beskidów

Willa Barbara to noclegi w centrum Szczyrku w odległości 150 m od stoku Beskidek, otoczona górami z przepięknym widokiem na Skrzyczne oferuje turystom 35 miejsc w 12 pokojach z łazienkami.

Szczyrk noclegi do dyspozycji gości oddaje: jadalnia, RTV, grill, świetlica[ping-pong i gry zręcznościowe], sala do kameralnych biesiad i szkoleń, bezpłatny parking na 16 samochodów. Bardzo blisko do centrum handlowego, kawiarni, karczm a także do CENTRALNEGO OŚRODKA SPORTU. Obiekt oferuje także noclegi z wyżywieniem.

Szczyrk apartamenty jak i pensjonaty Szczyrk jest pięknym i urokliwym miastem o charakterze turystyczno – wypoczynkowym, leżącym w województwie śląskim. Turystów przyciągają sporty zimowe, gdyż oferta na białe szaleństwo jest dość szeroka i ciekawa. Wiele tu wyciągów narciarskich o różnym poziomie trudności, tras biegowy czy zjazdów skitourowych.

Szczyrk – atrakcje turystyczne

  • Kościół Św. Jakuba Apostoła, dwustuletni, drewniany, z barokową amboną, znajduje się na wojewódzkim Szlaku Architektury Drewnianej. Wnętrze stanowi przede wszystkim wyposażenie z nowosądeckiego klasztoru, kamienna chrzcielnica z 1800 roku, organy, a dzwon na kościelnej wieży pochodzi z końca XVII wieku.
  • Sanktuarium Maryjne „Na Górce”.
  • Ścieżkę nad Żylicą, reprezentacyjny deptak miasta od Urzędu Miasta do Buczkowic. W pobliżu jest główny plac z fontanną.
  • Jaskinie Salmopolska, Lodowa, w Klimczoku, Malinowska.
  • Chatę w dechę, na trasie na szczyt Klimczok, ze skansenem, wystawami radioodbiorników lampowych i starych motocykli.

Możliwość komentowania jest wyłączona.