Wakacyjny Teatralny Elementarz – druga część

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Wakacyjny Teatralny Elementarz. Kolejne spotkanie odbędzie się w środę 16.07.2014 w Kołobrzeg noclegi. W programie: 15:00 warsztaty plastyczne „Statki, stateczki” oraz zabawy animacyjne.

Nawiązując do miejsca spędzania przez uczestników wakacji w nadmorskim kurorcie, w ramach warsztatów plastycznych proponujemy rodzinne zajęcia z tworzenia obiektów pływających. W trakcie zajęć odbiorcy wykonają różnorakie statki, żaglówki, katamarany, łodzie, okręty przy użyciu surowców pochodzenia wtórnego. Każdy uczestnik będzie mógł wziąć ze sobą powstałe w trakcie zajęć pływające dzieła.

17:00 spektakl „Pokój” Teatr Snów – Gdański Teatr Snów jest uznawany za jeden z najoryginalniejszych polskich teatrów ulicznych. Poetyckie spektakle reżyserowane przez Zdzisława Górskiego, których najważniejszą inspiracją są opowiadania Brunona Schulza, były wystawiane na wielu festiwalach w Polsce i na świecie. Spektakl „Pokój” opowiada o mieszkańcu niezwykłego pokoju położonego na skraju rzeczywistości i marzeń oraz jego perypetiach związanych z poszukiwaniem miłości. Jest on tak zdeterminowany, by odnaleźć swoje szczęście, że nie dostrzega tej, która troszczy się o niego i organizuje mu życie.
Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Współfinansowanie ze środków Gminy Miasta Kołobrzeg w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w roku 2014.


Możliwość komentowania jest wyłączona.