Promenada plażowa Świnoujście

Przez całą długość nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia ciągnie się malownicza promenada łącząca tradycję z nowoczesnością. Promenada nadmorska w Świnoujściu to przedwojenny bulwar graniczący z dzielnicą uzdrowiskową. Jest to jedna z największych atrakcji miasta. To tu koncentruje się życie nie tylko nocne. Na promenadzie mają miejsce liczne koncerty, a nawet uliczne przedstawienia.

Wzdłuż bulwaru można oglądać zabytkowe hotele utrzymane w secesyjnym stylu, a do każdego zakątka promenady dociera bezprzewodowy Internet. Każdy z Gości Świnoujścia znajdzie tu coś dla siebie: wspaniale położone wśród zieleni ławeczki, ścieżki rowerowe umożliwiające bezpieczną jazdę, sklepiki z pamiątkami i fantastyczną biżuterią z bursztynu. W gościnne progi zapraszają liczne i niezwykle eleganckie hotele, które często prowadzą bary przywodzące na myśl najlepsze czasy fin de siecle’u. W licznych smażalniach i restauracjach można skosztować potraw z bałtyckich ryb, ale również z rekina łowionego w odleglejszych wodach. Na deser warto wybrać się do jednej z licznych lodziarni i cukierni.

Spacer promenadą doprowadzi Gości do okolicznych lasów i niemal do samej granicy polsko-niemieckiej. Z promenady można w kilku miejscach zejść bezpośrednio na plażę.

Cafe Kredens znajdująca się na promenadzie to miejsce magiczne, z bardzo przytulnym wnętrzem i miłą atmosferą. O każdej porze roku możecie Państwo do nas zajrzeć i poczuć się, jak na wakacjach.

Kawiarnia specjalizuje się w domowych wypiekach według starych, rodzinnych przepisów, a kawę podaje się tutaj na wiele sposobów: espresso, macchiato, cappuccino, americano, cafe latte i inne. Personel często doskonali warsztat parzenia kawy, na różnych kursach pod okiem baristów. W godzinach rannych, w uroczym ogródku podawane są pyszne śniadania, a w porze lunchu lekkie sałatki.

Cafe Kredens jest doskonałym miejscem spotkań ze znajomymi, rodziną, przyjaciółmi. Od trzech lat jest Festiwalową Kawiarnią Karuzeli Cooltury w Świnoujściu. Podczas tej imprezy można spotkać znanych aktorów, celebrytów i innych bardzo ciekawych ludzi. Darmowy dostęp do internetu, przytulny wystrój i dobra muzyka zapewnią Państwu miłe chwile. Każdy miłośnik słodyczy i dobrego smaku, powinien wyjść z kawiarni zadowolony.

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.