Pieniny zaprasza na spaniały wypoczynek w górach

serdecznie zapraszamy  w Pieniny, do leżącego w malowniczej miejscowości Sromowce Wyżne, Krościenko, Szczawnica, Czorsztyn…w pobliżu rzeki Dunajec.
Wokół znajdują się rozległe tereny do odpoczynku i rekreacji.
W nie dalekiej odległości jest zapora wodna w Czorsztynie oraz Zalew czorsztyński, co stwarza możliwości korzystania ze sportów wodnych. Pieniny noclegi z wyżywieniem noclegi w pokojach z łazienkami, pokoje 2 , 3 , 4 , 2+2 osobowe z łazienkami. Większość pokoi posiada balkony.  Duże pomieszczenie do ping-ponga i biblioteka podręczna. Jest dostęp do Internetu Wi-Fi.
Wpływ górskiego czystego klimatu, sąsiedztwo Pienin i przełomu Dunajca sprawi, że juz po kilku chwilach pobytu w oddychać będziecie „pełną piersią”
Pieniny tanie noclegi jest mnóstwo atrakcji jak: łowienie pstrąga,przejażdżki bryczkami konnymi,spływ tratwami flisackimi przełomem Dunajca,zamki w Niedzicy i Czorsztynie,zapora wodna,wycieczki statkiem po jeziorze,górskie wędrówki piesze i rowerowe,jazda na nartach,góralskie ogniska przy muzyce, czy relaks na plaży nad jeziorem, przepyszne dania regionalne i kuchni polskiej np.rydze pienińskie na masełku,kwaśnicę spiską, czy placek zbójnicki od Wąwozu Homole i Wysokie Skałki,
– miejsce na grilla
– miejsce na ognisko: pieczenie barana, świniaka
– regionalna sala z kominkiem
– boisko do gry w piłkę nożną oraz siatkową
Organizowane są imprezy okolicznościowe: urodziny, imieniny, sylwester. Zimowiska, wczasy pod gruszą, długie weekendy i majówki.
Krościenko nad Dunajcem u podnóża pasma Pienin, Gorców oraz Beskidu Sądeckiego . Wokół mnóstwo zieleni i przepiękne widoki na góry.

Pieniny agroturystyka w spokojnej i malowniczej miejscowości Krościenko nad Dunajcem  przechodzi w ścieżkę pieszo rowerową wzdłuż Dunajca w kierunku Szczawnicy oraz w szlaki turystyczne na Trzy Korony, Sokolicę, Górę Zamkową. Oferowany wypoczynek znajduje się nieopodal Pienińskiego Parku Narodowego. Pieniny pensjonaty z komfortowymi miejscami noclegowymi  nad Zalewem Czorsztyńskim to coś więcej niż tylko wspaniały, piękny obiekt. To także niepowtarzalny klimat, piękne widoki, krystaliczne górskie powietrze i niezapomniane chwile…


Możliwość komentowania jest wyłączona.