Noclegi Władysławowo

Władysławowo położone jest nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką na Pobrzeżu Gdańskim,Mieści się tutaj port morski.

Park przyrodniczy – 24 ha; wewnątrz parku umieszczono 14 stacji edukacyjnych o różnym sposobie odbioru i przekazywania wiedzy, tutaj odbywa się spacer pagórkowatym terenem, wśród nadmorskich sosen.

 Noclegi we Władysławowie oferują  wspaniałą lokalizację blisko morza od pięknej, szerokiej plaży. Mikroklimat o walorach leczniczych, ozległe sosnowe lasy. Noclegi Władysławowo to idealne miejsce na rodzinne wczasy, romantyczny wypoczynek z dala od gwaru i zgiełku, to  doskonałe miejsce do wypoczynku i aktywnej rekreacji

Wizyta w parku to poznawcza zabawa dla osób w różnym wieku i o różnych możliwościach percepcji.
Przy poszczególnych stacjach umieszczono tablice informacyjne z wyjaśnieniami.
Po dawnym nasypie strzelnicy zaprojektowano bulwar spacerowy. Wybudowane stacje uczyą skojarzeniami, prowokują do zadawania pytań.

Władysławowo noclegi domki  zapraszaja do do miłego spędzenia wczasów nad morzem w domkach letniskowych, pensjonatach, apartamentach, tanich noclegach. Znajdują się one na spokojnej dzielnicy miejscowości u nasady pięknego Półwyspu Helskiego.

Aleja Gwiazd Sportu – jest położona w sąsiedztwie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich kończy się zaś zejściem na plażę. To tu od 2000r. umieszczane są tablice z odlanymi z brązu wmurowanymi gwaiazdami, na których widnieją nazwiska sportowców i trenerów.
Aleja rozciąga się od ulicy Księdza Merkleina aż do zejścia nad morze. Co roku latem odbywają się uroczystości dodania nowych gwiazd, na które przybywają znani sportowcy Polski.
Organizatorzy Alei Gwiazd Sportu zapewniają, że miejsc na Gwiazdy nie zabraknie i honorowanie osób zasłużonych dla polskiego sportu odbywać się będzie we Władysławowie co roku.

Największym budynkiem we Władysławowie jest Dom Rybaka. Aktualnie mieści się tu Urząd Miasta, restauracja i wieża z tarasem widokowym, z którego rozciągają się piękne widoki na Półwysep Helski, miasto, zatokę, przylądek Rozewie. Wewnątrz można też obejrzeć wystawę kaszubskiej rzeźby tutejszego artysty.

Władysławowo tanie noclegi jest   bazą noclegową na każda kieszeń: zapraszamy na wypoczynek, noclegi położone  na terenie otuliny Nadmorskiego Parku Krajobrazowego blisko  brzegowej Zatoki Puckiej, w  cichej i spokojnej dzielnicy.  Władysławowo oferuje różnorodną bazą noclegową na każdą kieszeń: pokoje, domki , campingi, pensjonaty,apartamenty. Dla najmłodszych plac zabaw z morskim piaskiem, huśtawkami, zjeżdżalnią i trampoliną. Na letnie wieczory zadaszoną wiatą z kominkiem do grillowania oraz wyznaczonym miejsce do palenia ognisk.

Z dniem 1 stycznia 2015 roku gminie miejskiej Władysławowo zostały odebrane prawa miejskie i nadane miejscowości Władysławowo. Był to zabieg administracyjny związany ze zmianą typu gminy z miejskiej na miejsko-wiejską.


Możliwość komentowania jest wyłączona.