Nocleg Na Grapie

Poronin
ul. Piłsudskiego 88 A
34-520 Poronin

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 48 miejsc noclegowych w znakomitych warunkach. D.W Na Grapie oferuje kwatery 2, 3, 4 i 5 osobowe. W każdym pokoju znajduje się łaznienka oraz TV. Częsć pokoi z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Do dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny. Na terenie obiektu: bezpłatny parking, siłownia, piłkarzyki, ping-pong, możliwość rozpalenia ogniska /latem/, blisko do Aquaparku w Bukowinie Tatrzańskiej oraz Bańskiej, dogodne położenie (blisko do PKP). Posiadamy wypożyczalnię sprzętu narciarskiego oraz dla naszych gości udostępniamy przechowalnię na narty. Dla naszych gości proponujemy zniżkę na wypożyczenie nart lub snowboardu. Na terenie ośrodka udostępniamy dla gości dwa tarasy widokowe oraz siłownia! Istnieje możliwość wynajęcia transportu (tj. BUS lub autokar) lub przewodnika. Na życzenie gości organizujemy także kuligi.
Ceny już od 25,00zł/os za dobę. Piękne tereny wokół Poronina są wykorzystywane są do uprawiania turystyki i narciarstwa. Liczne pensjonaty zachęcają do spędzenia tu wakacji – zarówno zimowych jak i tych letnich. Poronin stanowi niedrogą bazę noclegowo – gastronomiczna, dodatkowo zaletami miejsca jest bliskość Zakopanego, Tatr Wysokich oraz granicy słowackiej (około 20 km). Turyści odwiedzają miejscowość zarówno latem jak i zimą. Organizacja propaguje kulturę góralską poprzez zabawę. Spotkanie ma charakter spektaklu, zawsze odbywają się w tradycyjnej góralskiej chacie. Wysokość ceny uzależniona od sezonu i długości pobytu. Przyjmujemy gości przez cały rok. Komfortowe pokoje – tani wypoczynek w górach Tatrach!
Zapraszamy naszych gości na wakacje, święta, sylwestra, ferie oraz na pobyty weekendowe. Piękne tereny wokół Poronina są wykorzystywane są do uprawiania turystyki i narciarstwa. Liczne pensjonaty zachęcają do spędzenia tu wakacji – zarówno zimowych jak i tych letnich. Przy siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej jest boisko i działa drużyna piłki nożnej. Poronin, wieś podhalańska niespełna 7 km od Zakopanego. Herbem miejscowości jest siedzący na kłodzie drewna niedźwiedź. Symbol Poronina jest uhonorowany w imprezie Dzień Misia, Miodu i Bartników – impreza organizowana zawsze w sierpniu przez Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.