Małe Ciche

Małe Ciche to miejscowość podhalańska  położona w powiecie tatrzańskim
Małe Ciche znajduje się ok pięć kilometrów od Poronina i trzy kilometry od Murzasichla. Wię położona   na obszarze Pogórza Bukowińskiego, na wysokości około 830-860 m n.p.m., pod Tatrami.
Noclegi Małe Ciche, Małe Ciche noclegi, Małe Ciche pensjonaty, Małe Ciche wille, Małe Cicheośrodki wypoczynkowe to świetna miejsce na wypoczynek w miejscowości Małe Ciche . Małe Ciche oferuje noclegi oraz  wyżywienie, ponadto znajdują się tutaj trasy zjazdowej Stacji Narciarskiej Małe Ciche.

Dodatkowym walorem Małego Cichego jest przepiękny widok na całą panoramę Tatr w towarzystwie pól, łąk, lasów i szumiących potoków. Takie położenie gwarantuje ciszę i bezpieczeństwo. Małe Ciche leży u podnóża Tatr, ok. trzy kilometry od trasy Poronin-Morskie Oko.

Noclegi w Malem Cichem to miejsce idealne na wypoczynek, szczególnie dla rodzin jak i dla par. Dla aktywnych  zwiedzanie górskich szlaków, wycieczki rowerowe, spacery

Małe Ciche noclegi to miesce gdzie panuje cisza i spokój. Z okien budynku rozciągają się przepiękne widoki na Tatry Wysokie polskie i słowacki. Położenie miejscowości  sprzyja turystyce pieszej i rowerowej, jest tu wile ciekawych tras do zwiedzenia. Małe Ciche noclegi z wyżywieniem poleca smaczne ekologiczne produkty regionalne takie jak mleko i sery.

Małe Ciche noclegi blisko wyciągu krzesełkowego Małe Ciche, gwarantuje komfort i udany wypoczynek. Zimą zapraszamy narciarzy i snowboardzistów, stanowi idealna bazę wypadową na spacery, wyprawy rowerowe oraz wycieczki szlakami TPN. Wyciąg narciarski z całą gamą usług niezbędnych do prawdziwego czynnego wypoczynku. Na miejscu jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego z pełnym serwisem oraz szałas regionalny. Istnieje możliwość korzystania z nauki jazdy na nartach i na snowboardzie. Blisko znajdują się  baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej oraz Szaflarach, gdzie  można zregenerować siły i odpocząć.

Małe Ciche pensjonaty, wille, ośrodki wypoczynkowe zapewniają zakwaterowanie  dla grup zorganizowanych tj: kolonie, „zielone” i „białe” szkoły, różnego rodzaju obozy, wycieczki jak również dla rodzin i wczasowiczów indywidualnych.


Możliwość komentowania jest wyłączona.