Krynica Morska

Krynica Morska to doskonała baza wypadowa dla każdego letnika. Krynica Morska noclegi oferuje wiele atrakcji  samym centrum miasta znajduje się Lunapark, który jest gwarancją na niezapomniane chwilę, dużą porcję adrenaliny oraz świetną zabawę. W Krynicy Morskiej działa również szkoła windsurfingu, która zaprasza wszystkich na lekcje i kursy windsurfingu. Od wielu lat prowadzone są tu szkolenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Znajdziemy tu również Park Linowy, rejsy szybką motorówką, minigolf i wiele, wiele innych. Noclegi Krynica Morska  położone od pięknej piaszczystej plaży morskiej gdzie można delektować się można łagodnym szumem morskich fal i czystym powietrzem.

Obszar lądowy Krynicy Morskiej jest w całości objęty Parkiem Krajobrazowym Mierzeja Wiślana. Funkcję uzupełniającą ochrony tego obszaru spełnia specjalny obszar ochrony siedlisk „Zalew Wiślany i Mierzeja Wiślana”. W zachodniej części Krynicy znajduje się rezerwat przyrody Buki Mierzei Wiślanej.

Noclegi w Krynicy Morskiej znajdują się w centrum miasta, w pobliżu lasu, wody oraz szerokich, piaszczystych plaż. Niewątpliwą zaletą noclegów domków jest bliskość morza. Wygodną leśną ścieżkę aby znaleźć się nad morzem. Dodatkową atrakcją okolicy, jest także port pasażerski i molo oraz mnóstwo barów, restauracji i sklepów.

Ciekawym obiektem jest Latarnia Morska Krynica Morska. Ma stożkowy kształt, u podstawy ma 6 metrów średnicy, a u szczytu 4,5 metra[1]. Światło dają dwie żarówki o mocy 1000 W(220V) i udostępniona jest do zwiedzania. Ciekawym miejscem do zobaczenia jest również duży port leżący na Zalewie Wiślanym. Obsługuje on jednostki rybackie, jachtowe i te należące do żeglugi pasażerskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie portu znajduje się molo. Dzięki spokojnym wodom zalewu i malowniczym, wielobarwnym żaglówkom jest ono idealnym miejscem na spacery. Należy pamiętać, iż Krynica Morska to jedno z najmniejszych miast w Polsce. Na stałe zamieszkuje tu nieco ponad 1300 osób. Pobyt w tej miejscowości zachęci do odwiedzin nie tylko w okresie letnim ale i zimowy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i nie spotka się z nudą.

Krynica Morska noclegi domki

Możliwość komentowania jest wyłączona.