Kościelisko

Kościelisko to malownicza wieś u podnóża Tatr. Spokojna, klimatyczna wieś z pięknymi górskimi widokami. W okresie zimowym to miejsce zamienia się w iście bajeczną krainę. Kościelisko jest genialnie położone. Nie dość, że znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Zakopanego, to można stąd wyruszyć na Gubałówkę, Polanę Szymoszkową, czy do bajecznej Doliny Kościeliskiej. W tamtych okolicach kursuje także kolejka krzesełkowa Butorowy Wierch.

Noclegi Kościlisko to luksusowe obiekty z przepięknym widokiem na całą panoramę Tatr i dolinę Zakopanego, umożliwiające wspaniałe spacery dolinami, wycieczki górskie i uprawianie narciarstwa. Noclegi w Koościelisku położonegondolowego wyciągu narciarskiego na Polanie Szymoszkowej, obok hotelu Kasprowyod stawu geotermalnego, który w lecie daje możliwość kąpieli wodnych i słonecznych można podziwiać całej przyrodę tatrzańską z jej najwspanialszą różnorodnością.

W Kościelisku działa jeden wyciąg narciarski, a w sąsiednich miejscowościach jest ich szeroki wybór. Możemy wybrać się na przykład do sąsiedniego Witowa albo Zakopanego. Na terenie gminy możemy też skorzystać z specjalnie przygotowanych tras narciarstwa biegowego, jest to świetny sposób na aktywne zwiedzanie okolicy zimą.

Kościlisko noclegi domki znajduje się w atrakcyjnej, ale i spokojnej dzielnicy Zakopanego – Krzeptówki, w pobliżu znanego Sanktuarium Maryjnego.

Dolina Kościeliska jest bardzo dobrym miejscem, by odwiedzić Tatrzański Park Narodowy z dzieckiem, ze względu na swą dostępność, łatwość przejścia tam i z powrotem w niedługim czasie i możliwość zorganizowania sobie przystanku w schronisku. Warto dodać, Dolina Kościeliska bowiem nie bez przyczyny uchodzi za najpiękniejszą. Dwugodzinny spacer do schroniska na Hali Ornakowej to prawdziwa uczta dla oczu – krajobraz co chwilę się zmienia, raz wędruje się przez gęsty las, innym razem brzegiem lśniącego w słońcu potoku, to znowu wychodzi na rozległą halę.

 Kościlisko tanie noclegi położone blisko  centrum, czyli Krupówek, skoczni, Kolejki na Kasprowy Wierch, w pobliżu kompleksu narciarskiego Nosal oraz obiektów sportowych tj. basenu, kortów tenisowych, siłowni, sauny.

Kościlisko noclegi położone na zboczach Gubałówki. Dzięki położeniu przy głównych szlakach turystycznych stanowi doskonałą bazę wyjściową dla wycieczek na Kasprowy Wierch, Giewont oraz tatrzańskich dolin.
Do centrum miasta można dojść w ciągu 20 minut.
W pobliżu sklepy, cukiernia, apteka oraz miejsce gdzie można smacznie zjeść.
Serdecznie zapraszamy.

Dolina Kościeliska rozciąga się na 9 kilometrów długości i na całym odcinku od Kir do schroniska na Hali Ornak jest wąwozem o łagodnym podejściu, dnem którego prowadzi szeroka droga. Zimą większa część szlaku jest zwykle przetarta i łatwa do przejścia.

noclegi w Kościelisku, Kościelisko noclegi kwatery prywatne

Możliwość komentowania jest wyłączona.