Karpacz

Karpacz jest bardzo atrakcyjną miejscowością górską, położoną w paśmie Karkonoszy. Najbardziej docenianym naturalnym walorem tej okolicy jest fakt, że nad miastem góruje najwyższy szczyt tych gór, czyli Śnieżka, z której roztaczają się wspaniałe widoki na okolice.
W Karpaczu znaleźć mnożna wiele różnorodnych atrakcji co zapewnia udany pobyt każdemu wczsowiczowi niezaleźnie od jego wieku. Prawdą jest bowiem, że Karpacz noclegi, pensjonaty, pokoje gościnne, katery oferuje tyle atrakcji, że aby zobaczyć przynajmniej większość z nich trzeba spędzić w tym miejscu przynajmniej kilka dni, o ile nie cały tydzień. Znajdują się tu zabytki, wystawy, muzea ale też wiele miejsc przygotowanych na uprawianie różnych sportów, nawet ekstremalnych.
Na wspomnianą już wcześniej śnieżkę prowadzi szlak, przy którym znajduje się najważniejszy zabytek w Karpaczu, jakim jest kościółek Wang. Noclegi Karpacz w samym mieście natomiast warto odwiedzić Skwer Zdobywców, Park Bajek, Muzeum Zabawek czy Western City. Aktywne osoby z pewnością będą się świetnie bawić na kilkunastu stokach narciarskich, torze saneczkowym, lodowisku lub na skoczni narciarskiej Orlinek, która latem wykorzystywana jest do skoków na bungee oraz zjazdów tyrolką. Karpacz tanie noclegi oferuje miejsca noclegowe za niewielkie pieniądze. 
Warto zobaczyć:– Śnieżkę;
– Kościółek Wang;
– Muzeum Sportu i Turystyki;
– Miejskie Muzeum Zabawek;
– Tor Saneczkowy
–  Western City

Noclegi położone w Karpaczu, blisko  od parku rozrywki Western City  od wyciągu narciarskiego Kolorowa Biały Jar. Do dyspozycji Gości jest apartamenty, pensjonaty, wille, poko, kwatery, ośrodki, domki z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym.
Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników jazdy na nartach i rowerowych wycieczek.
Pensjonaty, pokoje, wille położone w pięknych zakątkach Karpacza. W każdym apartamencie czeka na Państwa połączenie nowoczesnego luksusu ze stylowym komfortem.Apartamenty Karpacz daje  gościom możliwość ucieczki w ciszę i spokój znajdując wytchnienie od dnia codziennego,lecz równocześnie bliskość Karpaczańskiego Deptaka pozwala gościom uczestniczyć w lokalnych imprezach i odczuć atmosferę górskiego otoczenia.


Możliwość komentowania jest wyłączona.