Grażyna Brodzińska w ostatnim z koncertów OperArt Festival Szczawnica 2014

Już 20 września br. w szczawnickim Dworku Gościnnym na zakończenie OperArt 2014 z klasycznym repertuarem operetkowym i musicalowym wystąpi gwiazda polskiej operetki Grażyna Brodzińska w koncercie z udziałem Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Tomasza Chmiela. Szczawnica noclegi zaprasza.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć muzykę operetkową i musicalową. Będą to m.in.: czardasz z operetki „Perła z Tokaju”, słynna Perichola czyli „Aria ze śmiechem”, zaskakujący duet „Usta milczą dusza śpiewa”, „Besame mucho” oraz niezapomniane „Przetańczyć całą noc”. Nie zabraknie również utworów z repertuaru klasycznego kompozytorów J. Straussa, D. Szostakowicza i E. Kalmana.

Grażyna Brodzińska śpiewa repertuar operetkowy, operowy, musicalowy i piosenki ze światowego repertuaru. Współpracuje z czołowymi filharmonicznymi i operowymi. Dokonała licznych nagrań telewizyjnych i radiowych. Dzięki gościnnym występom, Grażynę Brodzińską, poza krajem, podziwiała także publiczność Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji, Austrii, Anglii, Włoch, Belgi, Izraela, Holandii oraz Australii.

Tomasz Chmiel – dyrygent, pianista i aranżer. Współpracuje z Operą Krakowską, Teatrem Muzycznym w Lublinie i Operą Kameralną w Krakowie. Oprócz pracy naukowo- dydaktycznej w Akademii Muzycznej w Krakowie jest dyrygentem Krakowskiej Młodej Filharmonii.

Bilety w cenie od 35 zł do nabycia w biurze Thermaleo Sp. z o.o., Plac Dietla 7, pn.-pt. w godzinach od 9.00-17.00, pod numerem telefonu 18 540 04 00 lub mailem: bilety@thermaleo.eu oraz w dniu spektaklu w Dworku Gościnnym (Park Górny 7) od godz. 15.00. Rezerwacja biletów w budynkach grupy Thermaleo: Willa Marta (ul. Główna 30), Hotel Nawigator (ul. Zdrojowa 28) oraz Modrzewie Park Hotel (Park Górny 2).

Projekt OperArt 2014 jest organizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.


Możliwość komentowania jest wyłączona.