Chochołów blisko term

Turyści odwiedzający Chochołów to nie tylko Polacy, ale także europejczycy, którzy widzą tu atrakcyjne ceny a także wiele atrakcji jakie oferuje Podhale. Warto zatrzymać się w tej miejscowości z uwagi na atrakcyjne ceny, a połączenie komunikacyjne z innymi miejscowościami nie jest najgorsze. Miejscowość posiada ciekawe położenie.

Znajdują się tu Termy Chochołowskie, które bardzo rozsławiły wioskę. Poza szlakami prowadzącymi przez polskie doliny można wybrać się na wycieczki w Tatry Słowackie. Pobyt w tej górskiej miejscowości na pewno przyniesie zadowolenie. Dzieciaki mają zagwarantowaną świetną zabawę ponieważ znajdują się tu 2 strefy, jedna dla małych, druga dla dużych dzieci, akwarium tzw pokój zabaw oraz zewnętrzny plac zabaw z wieloma atrakcjami wodnymi. W skład wchodzi 30 basenów i beczek wypełnionych wodą termalną o właściwościach leczniczych i terapeutycznych. Wieś która przyciąga turystów przez cały rok to Chochołów.

Znajdują się tu Termy Chochołowskie, które bardzo rozsławiły wioskę. Szeroki wachlarz usług mają również najmłodsi. W skład wchodzi 30 basenów i beczek wypełnionych wodą termalną o właściwościach leczniczych i terapeutycznych. Turyści odwiedzający Chochołów to nie tylko Polacy, ale także europejczycy, którzy widzą tu atrakcyjne ceny a także wiele atrakcji jakie oferuje Podhale.

Chochołów noclegi blisko term jest do doskonała baza wypadowa w piękne Tatry, jak również zwiedzanie Podhala. Muzeum Powstania Chochołowskiego mieści się w zabytkowej chałupie należącej niegdyś do zamożnego gospodarza, Jana Bafii. Chałupa Bafii typowa dla budownictwa podhalańskiego, a więc wykonana z płazów, konstrukcji zrębowej.


Możliwość komentowania jest wyłączona.