Białka Tatrzańska noclegi

Białka Tatrzańska jest niezwykle piękną i malowniczo położoną podhalańską miejscowością turystyczną, która obfituje w liczne nietuzinkowe atrakcje. Białka Tarzńska noclegi to idealne miejsce na udany wypoczynek dla wszystkich: dorosłych i dzieci, o każdej porze roku, zarówno wiosną, latem, jak i jesienią, czy zimą. Jest bardzo dobrze przystosowana dla potrzeb narciarzy, którzy znajdą tu kilka tras dopasowanych do różnego stopnia zaawansowania jazdy, z dużym uwzględnieniem osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Noclegi w Białce Tatrzańskiej to wiele atrakcji

Większość wyciągów jest połączona jednym karnetem „Tatry Ski”. Jeśli chcesz dopiero rozpocząć swoją przygodę z nartami czy snowboardem – Białka Tatrzańska będzie idealnym wyborem. Jest tu sporo lokali gastronomicznych i duży market. W Białce Tatrzańskiej jest kilka wartych odwiedzenia atrakcji, zwłaszcza gdy przyjedziesz tu z dziećmi.

Terma Bania to kompleks basenów wewnętrznych i zewnętrznych z mineralną, wodą termalną dochodzącą do 38 stopni. Jest to przyjemne miejsce do wygrzania zmęczonych mięśni, dlatego nie dziwne, że w sezonie panuje tu duży ruch. To ciekawe uczucie obserwować

Woda w basenach zawiera minerały żelaza magnezu, siarczki, krzemionki, potasu oraz wapnia, a warunki panujące w Termie Bania – ułatwiają ich wchłanianie. Kąpiele w termach poprawiają wygląd skóry i wpływają korzystnie na cały organizm, przywracając równowagę psychofizyczną.

Terma Bania jest podzielona na dwie strefy – zabawy i relaksu. Jest tam plastikowa mini zjeżdżalnia i takie kubełki, które napełniają się wodą i wylewają się na dzieci.

Atrakcja będąca tak naprawdę częścią Termy Bania, ale dodatkowo płatna. Dzieci do określonego wzrostu wchodzą za około 1 zł, dorośli płacą za bilet w granicach dyszki. Zamek, jako że jest konstrukcją z lodu – pojawia się w terminie, gdy warunki atmosferyczne mu na to pozwalają. Jest to niesamowita frajda dla maluchów i uważam, że warto coś takiego zobaczyć. Można wejść „na piętro”, czy do „podziemi”. Na ścianach znajdują się  wyrzeźbione malowidła.

Na szczycie Kotelnicy znajduje się wiele atrakcji, największą z nich jest z pewnością wizyta na olbrzymim tarasie widokowym przy Karczmie Kotelnica, na który dostać się można pieszo lub skorzystać z kolei linowej.

Noclegi Baiłka Tatrzańska to wiele atrakcji dla dzieci,  na pewno ucieszą się jednak z wizyty na placu zabaw w „Wiosce skrzatów”,W drewnianej wiosce, oprócz domków skrzatów, znajduje się też piaskownica oraz stół służący do gry w „kółko i krzyżyk” podczas gdy ich opiekunowie podziwiać malowniczą panoramę Tatr, Gorców i Pienic.

Białka noclegi zaprasza na wczasy, urlop, weekend, swięta, sylwestra


Możliwość komentowania jest wyłączona.